Możliwość zwrotu dotyczy produktów, które zostały wykonane bez Twojej personalizacji. Oznacza to, że produkt nie posiada indywidualnych cech, takich jak np. inicjały lub grawer. W przypadku wzorów spersonalizowanych, wykonanych w oparciu o indywidualny projekt, prawo zwrotu nie przysługuje. Więcej informacji na ten temat zawarliśmy w Regulaminie.

NIE. Jeśli zależy Ci na otrzymaniu projektu przed opłaceniem zamówienia, możesz po prostu wybrać opcję płatności tradycyjnym przelewem. Płatności dokonasz wówczas, gdy otrzymasz od nas projekt i go zaakceptujesz. Jeśli z jakichkolwiek powodów zdecydujesz o tym, aby nie finalizować płatności, wówczas Twoje zamówienie zostanie anulowane.

Każde zestawienie inicjałów projektowane jest indywidualnie, po to, by oprócz estetyki, spełniało wymagania techniczne i wykonawcze. Z tego powodu na naszej stronie nie znajdziesz kreatora, który automatycznie zestawi litery w wybranym kroju pisma.

Dla ułatwienia wyboru, na stronie prezentujemy wiele przykładów inicjałów w różnej stylistyce - klasycznej, minimalistycznej lub ozdobnej. Spersonalizowaną wizualizację wzoru wykonamy po otrzymaniu zamówienia. Jeśli otrzymana wizualizacja nie spełni Twoich oczekiwań, wspólnie ustalimy najlepszą stylistykę dla konkretnego wzoru.

Najogólniej - na realizację potrzebujemy około 2 tygodni. Jednak czas wykonania może być zarówno krótszy, jak i dłuższy. Dlaczego? Szczególne okazje (np.: urodziny, jubileusz, ślub), na które wybierane są nasze produkty, najczęściej są ograniczone datą wydarzenia. Staramy się dopasować do dat wskazanych przez naszych klientów. Nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza w okresach wzmożonych zakupów, jakimi są np.: Święta Bożego Narodzenia, Walentynki, sezon ślubny. Jeśli zależy Ci na konkretnej dacie doręczenia, rekomendujemy kontakt z nami, w celu ustalenia możliwości wykonawczych przed wskazaną datą.

Nie prowadzimy magazynu wzorów gotowych i nie posiadamy produktów dostępnych do natychmiastowej wysyłki. Nawet jeśli produkt nie jest spersonalizowany, przystępujemy do jego wykonania dopiero po dokonaniu zakupu.

Srebro próby 925 jest naszym jedynym materiałem wykonawczym i dla swoich produktów nie wykorzystujemy innych metali nieszlachetnych. Srebro stosujemy także w wersji galwanicznie pozłacanej. 

Pośród wzorów dostępnych w naszych kolekcjach, większość modeli posiada możliwość spersonalizowania, czyli dostosowania produktu do indywidualnych preferencji stylistycznych. Przykładowo, w przypadku wzorów z inicjałami, możliwość personalizacji dotyczy wyboru liter, kroju pisma, wykończenia powierzchni oraz indywidualnego grawerunku.  

Produkty „szyte na miarę", to w naszej ofercie takie wzory, które tworzymy na podstawie w pełni indywidualnego projektu. Wzór wykorzystuje Twój motyw graficzny, logo, niepowtarzalny znak, ważną symbolikę. Pokaż nam swoją inspirację, opowiedz o pomyśle, a my podpowiemy, które z naszych technik możemy wykorzystać i stworzyć coś niepowtarzalnego, tylko dla Ciebie. Więcej informacji o krokach takiej realizacji znajdziesz w zakładce „Indywidualne projekty".

Na cenę naszych produktów wpływa wiele składowych, wynikających z charakteru prowadzonej działalności - takich, jak m.in.: podatek dochodowy, podatek VAT 23%, wynagrodzenia oraz szereg kosztów stałych i zmiennych. Poziom naszych cen wyznacza także przyjęta strategia działania, która opiera się o ręczny i indywidualny proces wykonania każdego zamówienia.

Nie tworzymy kolekcji sezonowych ani seryjnych, nie powielamy wzorów poprzez odlewy, nie wycinamy ich maszynowo. W wykonanie każdego pojedynczego zamówienia angażujemy kilka godzin pracy. To powoduje, że nie sprzedajemy masowej liczby produktów. Dochód naszej firmy opieramy nie o ilości sprzedażowe, lecz o charakter wykonania i jakość produktów. Im dany wzór jest bardziej czasochłonny i wymagający w wykonaniu, tym jego cena jest wyższa. 

Spinki z inicjałami, wycinamy ręcznie z blachy srebrnej o grubości aż 1,7 mm. Taka grubość zapewnia solidną formę, mimo ażurowego i smukłego kształtu. Po wpięciu w mankiet koszuli, spinka wtapia się w warstwy tkaniny i ściśle do niej dolega, dzięki czemu nie jest hacząca. Zastosowana grubość srebra wyróżnia naszą ofertę spośród standardów oferowanych na rynku - większość tego typu wzorów wykonywana jest przy użyciu maszyn, wycinających srebro z dużo cieńszej blaszki.

Opakowanie jest dopełnieniem każdego przedmiotu. Gotowy produkt wysyłamy w ozdobnym pudełku z brandingiem FEINFEIN, dołączamy także torebkę, by przedmiot był gotowy do wręczenia, jako prezent. Wewnątrz pudełka znajduje się certyfikat autentyczności, dotyczący ręcznego wykonania oraz materiału. Na życzenie drukujemy krótką dedykację w formie bileciku umieszczonego wewnątrz pudełka.

Na potrzeby transportu, produkt ze wszystkimi dodatkami pakujemy w tekturowe pudełko. Unikamy foliowych dodatków i plastikowych wypełniaczy.