FEINFEIN. Bespoke

Dla poszukujących niepowtarzalnego podarunku, podkreślającego znaczenie relacji

My wykonujemy, Ty nadajesz znaczenie

Tworzymy biżuterię, której celem jest znacznie więcej, niż pełnienie funkcji ozdobnej i stylizacyjnej. To osobiste przedmioty, które w rękach obdarowanych stają się nośnikiem wspomnień, emocji i ukrytych znaczeń.

  • Spinki do mankietów
  • Przypinki i piny
  • Spinki do krawata
  • Zakładki do książek
  • Inne akcesoria ze srebra
Skonsultuj pomysł
Krok 1
Porozmawiajmy o Twoim pomyśle

Porozmawiajmy o Twoim pomyśle

Realizacje indywidualne rozpoczynamy od konsultacji i omówienia Twojego pomysłu. Abyśmy jak najlepiej mogli zrozumieć i zwizualizować Twoją ideę, prześlij do nas krótki opis ze szkicem, zdjęciem lub grafiką motywu przewodniego.

Krok 2
Poznaj nasze możliwości

Poznaj nasze możliwości

W kolejnym kroku przedstawimy Ci przykłady wzorów wykonanych z wykorzystaniem technik, które w naszej opinii najlepiej sprawdzą się pod kątem realizacji dla Ciebie. Ustalimy stylistykę wzoru, możliwości wykończenia, doprecyzujemy czas wykonania oraz wycenę.

Krok 3
Do dzieła!

Do dzieła!

Gdy nasza propozycja spotka się z Twoim zainteresowaniem, rozpoczniemy pracę nad indywidualnym projektem, a wraz z momentem Twojej akceptacji, dasz nam zielone światło do wykonania wyjątkowego i zupełnie niepowtarzalnego wzoru.

Ponad 1000
zadowolonych klientów

Skonsultuj pomysł

Oszałamiające i dokładnie takie, na jakie liczyliśmy!

25 lis 2022

Obsługa klienta jest niesamowita! Tomek skontaktował się od razu po moim zamówieniu , pokazał mi projekt i upewnił się, że jestem z niego zadowolony, a także zapytał, kiedy potrzebuję przedmiotu do ze względu na Święta. Zamówienie wysłano przesyłką ekspresową, abym mógł je otrzymać przed Bożym Narodzeniem. Jakość przedmiotu jest niesamowita, przekracza oczekiwania, ponieważ jest jeszcze lepsza na żywo! Pełna rekomendacja!

28 gru 2022

Doskonałe efekt spinek. Były prezentem i osoba, która je otrzymała, była zachwycona. Dziękuję Wam!!!

31 paź 2022

Wszystko, jak opisano. Jestem zakochana. Jeszcze raz dziękuję!

6 mar 2023

Bardzo dobrej jakości zakładka, dostajesz jakość, za którą płacisz i jest to piękny spersonalizowany przedmiot, polecam!

4 lis 2022

Doskonała obsługa, doskonały przedmiot! Nie mogłem prosić o lepsze!

19 lis 2022

Wybrane projekty

Skonsultuj pomysł

Często Zadawane Pytania

Wzory prezentowane na naszej stronie w zakładce „Kolekcje" w większości zakładają możliwość spersonalizowanego wykonania. Oznacza to, że masz dowolność np. w wyborze stylistyki wycinanych inicjałów, treści graweru, wykończenia powierzchni. Wzory spersonalizowane pozwalają skorzystać z wyboru kilku prezentowanych przez nas opcji. W przypadku wzorów indywidualnych, wykonanie oparte jest o projekt opracowany przez nas indywidualnie dla klienta, na podstawie wskazanego motywu przewodniego.

W wycenie realizacji indywidualnej główną rolę odgrywa nakład czasu potrzebny na wykonanie produktu „szytego na miarę". Określamy czasochłonność przygotowania projektu oraz poziom skomplikowania technik wykonawczych.

Na czas realizacji zamówienia indywidualnego składają się konsultacje, proces projektowy, proces wykonawczy oraz czas wysyłki. Przeciętnie ten okres wynosi około 2-3 tygodni. Szczegóły dotyczące produktu, jego wykonania oraz terminu wysyłki zawsze ustalamy bezpośrednio w korespondencji mailowej lub telefonicznie.